Firma JMS Vending Sp. z o.o. działa na rynku lokalnym, na terenie miasta Białystok i woj. podlaskiego. Należymy do Polskiej Grupy Vendingowej. Jesteśmy autoryzowanym operatorem grupy Maspex, producenta między innymi takich produktów jak Tymbark, Kubuś, Puchatek, Lubella. Oferujemy profesjonalne automaty vendingowe, zaopatrzone w produkty wysokiej jakości, dostosowane do indywidulanych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy stałą obsługę i serwis naszych automatów. Asortyment uzupełniamy regularnie, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Nasi pracownicy charakteryzują się wysokim poziomem kultury osobistej oraz wysokim poziomem profesjonalizmu. W razie awarii zapewniamy szybką i bezpłatną naprawę. Gwarantujemy regularną dezynfekcję naszych maszyn. Instalujemy automaty w zakładach pracy, biurach, firmach, instytucjach, szpitalach i szkołach, dostosowując ofertę produktów do oczekiwań i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. W automatach instalowanych w szkołach sprzedawane są tylko produkty spełniające normy przepisów o zdrowym żywieniu w jednostkach systemu oświaty. Doświadczenie w branży vendingowej oraz liczne realizacje pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy lokalną firmą i jesteśmy z tego dumni!

Białystok- serce Podlasia, to stąd pochodzimy i to tutaj powstała nasza firma. Działamy na obszarze Białegostoku, ale również na terenie innych miast i miejscowości Podlasia m.in. w Bielsku Podlaskim, Łomży, Łapach i wielu innych.

Naszą działalność opieramy na współpracy z lokalnymi firmami, posiadamy liczną ofertę produktów pochodzących od małych, lokalnych producentów, ponieważ wierzymy, że wspierając lokalne firmy wspieramy Podlasie.

Wybierając naszą ofertę dajesz szanse lokalnej firmie wzmocnić pozycję na krajowym rynku vendingu. Pomóż nam zostać lokalnym liderem na globalnym rynku! Wspierając lokalną firmę dbasz o swoje miasto i region.

Wybierz świadomie, wybierz lokalnie!

NASI PARTNERZY

Firma JMS Vending Sp. z o.o. należy do PGV, największej polskiej grupy vendingowej. Jesteśmy oficjalnym operatorem PGV obsługującym województwo podlaskie.

Polska Grupa Vendingowa Sp. z o.o. (PGV) działa od 2008 roku, a jej celem jest konsolidacja krajowego rynku vendingowego. PGV skupia lokalne firmy z całej Polski, w swoim zasobie posiada łącznie ponad 5000 automatów vendingowych. Po więcej informacji o PGV odsyłamy Państwa na stronę www.pgv.com.pl.
Firma JMS Vending Sp. z o.o. jest operatorem Grupy Maspex oferującej najwyżej cenione przez klientów markowe produkty spożywcze, również w sektorze vendingu, czyli sprzedaży w automatach. Oferta obejmuje szeroki asortyment soków, nektarów i napojów oraz słonych i słodkich przekąsek, a także kompletną grupę specjalistycznych surowców do przygotowania napojów gorących.